Menu Close Menu

DEZFUL TOURISM HOTEL

DEZFUL

A joyful experience

DEZFUL

We aime to please

DEZFUL

هتل جهانگردی دزفول ، Dezful Tourism hotel

هتل جهانگردی در سال 1370 بنا شده است. هتل جهانگردی دزفول تلاش می کند فرهنگ غنی ایران را به مسافران گرامی ایرانی و خارجی معرفی کند، برهمین اساس تورهایی در نظر گرفته تا مسافران برای آشنایی با این اماکن و آثار دچار مشکل نشوند. رستوران هتل دزفول با ظرفیت 300 نفر آمادگی پذیرایی از مهمانان گرامی را دارد. با افتخار و با اطمینان خاطر اعلام می کنیم که طعم غذای رستوران هتل دزفول بی نظیر و به یاد ماندنی است.

مشاهده بیشتر

more than a room and a bed...

اتاق ها

هتل جهانگردی دزفول 22 اتاق دو تخته و سه تخته دارد که در دو طبقه ساخته شده است. متریال و تجهیزات استفاده شده در آن از نوع بهترین برندهای ایرانی و خارجی است.

نمایش جزئیات

خدمات هتل

تالار هتل در زمینی به مساحت حدودا 200 متر ساخته شده است که اولین تالار ساخته شده در شهرستان دزفول در سال 1383 محسوب می شود و پذیرای مراسماتی به تعداد 450 نفر می باشد.

نمایش جزئیات

دزفول گردی

دزفول سی‌ویکمین شهر پرجمعیت کشور است که با مساحت نزدیک به ۴،۷۶۲ کیلومتر مربع در کنار رودخانه دز و در بخش‌های جلگه‌ای استان خوزستان واقع شده است و به خاطر عبور رود دز از این شهر و پیشینه تاریخی‌اش، اهمیت ویژه‌ای دارد.

نام دزفول یا «دژپل» از واژه‌ی «پل» مشتق شده است و «دز» نیز به معنی قلعه است و منظور دژی است که عده‌ای نگهبان و مأمور برای حفاظت پل در آن زندگی می‌کردند.

فاصله تا فرودگاه 2 کیلومتر
فاصله تا ایستگاه راه‌آهن 5 کیلومتر
فاصله تا اندیمشک 3 کیلومتر
فاصله تا ترمینال اتوبوس رانی 1 کیلومتر

این شهرستان با زیست بوم زیبای جلگه‌ای-کوهپایه‌ای و کوهستانی خود در سراسر سال و به ویژه در روزهای نوروز پذیرای شمار بسیاری از گردشگران است.گرم‌ترین و سردترین ماه‌های سال این شهرستان به ترتیب تیر و دی هستند.
رودخانه دز چند کیلومتر بعد از دزفول به رود خانه کارون می‌ریزد.

خانه تیزنو

آبشار شوی

خانه سوزنگر

رود دز